Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE
          školského roka 2013/2014

       Jar sa skončila, vystriedalo ju krásne leto a čoraz teplejšie dni. Stretnutie na školskom dvore a vysvedčenia, ktoré práve skončili v rukách našich žiakov, sú znakom toho, že 27. jún školskému roku 2013/2014 definitívne odzvonil. O pár minút nechajú za chrbtom i školskú bránu, na dva mesiace odložia učebnice, ktoré ich sprevádzali na ceste získavania nových poznatkov. Celá naša škola prežila v tomto roku veľa pekného, lebo všetci sme mali rovnaký cieľ – prežiť školský rok čo najúspešnejšie - s dobrými známkami, v dosahovaní krásnych úspechov na súťažiach, v získavaní cenných vedomostí a zručností či v hľadaní si nových kamarátov.

Či už ťažký alebo ľahký bol tento školský rok, dnešným dňom je zaradený do kategórie minulosť, ktorá sa môže vrátiť už len v spomienkach. Dúfame, že hlavne v tých príjemných, že väčšina z nich bude fajn a bude na čo nastávajúce dva mesiace spomínať.

Želáme všetkým slnečné lúče, dni oddychu, krásnu modrú oblohu, príjemné chvíle strávené s rodinou, kamarátmi, krásne letné dni.

Pekné prázdniny !
ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.