SLÁVNOSTNÉ UKONČENIE
          školského roka 2013/2014

Jar sa skončila, vystriedalo ju krásne leto a čoraz teplejšie dni. Stretnutie na školskom dvore a vysvedčenia, ktoré práve skončili v rukách našich žiakov, sú znakom toho, že 27. jún školskému roku 2013/2014 definitívne odzvonil. O pár minút nechajú za chrbtom i školskú bránu, na dva mesiace odložia učebnice, ktoré ich sprevádzali na ceste získavania nových poznatkov. Celá naša škola prežila v tomto roku veľa pekného, lebo všetci sme mali rovnaký cieľ – prežiť školský rok čo najúspešnejšie - s dobrými známkami, v dosahovaní krásnych úspechov na súťažiach, v získavaní cenných vedomostí a zručností či v hľadaní si nových kamarátov.

Či už ťažký alebo ľahký bol tento školský rok, dnešným dňom je zaradený do kategórie minulosť, ktorá sa môže vrátiť už len v spomienkach. Dúfame, že hlavne v tých príjemných, že väčšina z nich bude fajn a bude na čo nastávajúce dva mesiace spomínať.

Želáme všetkým slnečné lúče, dni oddychu, krásnu modrú oblohu, príjemné chvíle strávené s rodinou, kamarátmi, krásne letné dni.

Pekné prázdniny !