Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

SÚŤAŽ ZRUČNOSTI
         

       Žiaci 3. ročníka študijného odboru operátor drevárskej a nábytkárskej výroby si 16. – 17. januára 2014 „zmerali sily“ v súťaži zručnosti. Ich úlohou bolo zhotoviť drevený podnos rozmerov 60 x 400 x 600 mm zo smrekového dreva podľa výkresovej dokumentácie. Prvé miesto obsadil Vladislav Zaremba, na druhom mieste skončili Marek Bangov, Vladislav Kunický a tretí skončili Erik Fedorco. Michal Bobaľa. Zhotovené výrobky boli veľmi pekné, kvalitné a všetci zúčastnení môžu mať dobrý pocit, že sa im práca vydarila a preukázali výborné vedomosti a zručnosti.
ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.