Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

UCHAĽÁK 2013
         

       Dňa 15. 11. 2013 sa v spoločenskej miestnosti SOŠ uskutočnilo slávnostné prijímanie žiakov 1. ročníka medzi študentov našej školy. Celý program pripravovali žiaci III.A, III.B a III. C pod vedením Mgr. Ivany Halgašovej a RNDr. Justíny Horníkovej. Celá imatrikulácia sa niesla v zábavnom duchu pod  názvom „Srdcom i uchom Vychodňar.”

Prváčikovia ukázali svoju šikovnosť v rôznych súťažiach, ako klepanie a obaľovanie rezňov, praskanie balónov, výlov jabĺk alebo obkresľovanie ľudského tela. Okrem týchto súťaží si žiaci zaspievali ľudové piesne. Zavítal medzi nich i Miki Hric so svojím Adolfom a všetci sa výborne zabavili na RómeoviJúlii z rómskej osady. Na záver si veselo zašantili pri diskotékovej hudbe. Našim milým prvákom prajeme veľa úspechov v štúdiu.
ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.