Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

BURZA PRÁCE A INFORMÁCIÍ
          v Humennom

       „...Kto ju má, zvykne hundrať... keď ju stratí, začne si vážiť, čo mal... Realita dneška!!!"

Dňa 12.11.2013 sa v Mestskom a spoločenskom stredisku od 9:00 – 13:00 hod. sa uskutočnila VII. Burza práce a informácií, ktorej cieľom bolo poskytnúť žiakom končiacich ročníkov základných škôl v regióne čo najviac informácií o stredných školách, o možnosti výberu správneho povolania z pohľadu potrieb trhu práce. V tomto roku toto podujatie bolo rozšírené aj o možnosti uplatnenia na trhu práce a sprostredkovanie zamestnania v regióne, na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Tohto podujatia sa zúčastnili aj žiaci našej školy prezentáciou študijných a učebných odborov.
Žiaci odborov kaderník a kozmetik prezentovali svoj odbor ukážkou spoločenských účesov a nekonvenčného líčenia. Poskytovali rady ako sa starať o vlasy a pleť v tomto ročnom období. Cukrári poskytli typy na vianočné zdobenie perníkov a taktiež inšpirovali na pohľad chutnými tortami. Stolári zaujali výrobkami z dreva ako i vianočným stromčekom, podložkami, či drevenými detskými hračkami. Autoopravári- mechanici formou prezentácie poskytli informácie o svojom odbore a aj o novom odbore technika a prevádzka dopravy. Aktuálne módne trendy v stolovaní predviedli žiaci učebného odboru hostinský. Slávnostne prestreté stoly s vianočnou tematikou ohúrili každého. V hlavnom programe vystúpili žiaci s humornou scénkou o povolaniach a ešte viac zaujali prítomných. Učitelia a majstri odbornej výchovy poskytli žiakom, ktorí sa rozhodujú pre štúdium na našej strednej škole všetky dôležité informácie o odboroch s tradíciou, ale aj o nedávno zavedenom odbore sociálno – výchovný pracovník. Veríme, že pomohli nejednému žiakovi pri výbere svojho profesijného povolania.
ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.