UKONČENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2011/2012

Milí žiaci,

pre vás sa končí ďalší školský rok, ktorý bol pre niektorých úspešnejší, pre niektorých menej, pre niektorých prvým rokom školských povinností, pre niektorých posledným, ale pre všetkých rovnako dnešným dňom – končí...
Pracovali ste pod vedením svojich učitelov, majstrov odbornej výchovy, ktorí vás viedli, posmeľovali, posúvali vpred, vzdelávali a usmerňovali. Viem, že život žiaka je radostný a krásny, ale aj náročný a vyčerpávajúci, častokrát pracujete dlhšie a ťažšie ako my dospelí, ale dnes máte pred sebou dva mesiace krásnych a zaujímavo naplánovaných prázdnin.

Prajem vám, aby ste si dobre oddýchli, načerpali novú silu a energiu, spoznali veľa zaujímavých ľudí, miest a vecí. Získajte zážitky, skúsenosti, priateľstvá a možno aj lásky, ktoré vás obohatia a naplnia. Nech sú vaše prázdniny plné slnečných dní.