Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

UCHAĽÁK
         

       Dňa 15.11.2012 sa na našej Strednej odbornej škole zrealizovala výborná akcia – Uchaľák 2012, ktorý sa niesol v znamení Multikultúrnej párty. Žiaci III.D spolu so zástupcami ŽŠR pripravili zábavný a pre niektorých študentov aj veľmi "vážny" program. Čo bolo jeho cieľom? No predsa privítanie a začlenenie nových "ušiek" medzi žiakov našej školy. Po splnení rôznych zábavných a niekedy aj "hrozných" úloh a samozrejme po slávnostnom sľube sa z nich stali oficálne uchá.

Zabavili sme sa na síce dosť zvláštnych, ale krásnych kmeňových tancoch, reklamách a najviac na súťažiach, počas ktorých sa určite bavili aj naše ušká. Po programa nasledovala diskotéka.

Milé ušká vitajte medzi nami!


ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.