Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

KOZMETICKÝ SALÓN

       Stredná odborná škola obchodu a služieb v Humennom dňa 16.9.2009 symbolickým prestrihnutím pásky otvorila kozmetický salón pre verejnosť na Mierovej ulici pri Lidli. Riaditeľka školy RNDr. Oľga Skysľaková v slávnostnom príhovore priala novému salónu, aby poskytoval kvalitné služby, aby mal veľa zákazníkov, a aby získal dobré meno v širokej verejnosti.

Čím chceme prilákať zákazníkov?
Určite bezkonkurenčnými cenami, príjemným prostredím s relaxačnoéu hudbou a milým personálom.

Aké služby budeme poskytovať?
Čistenie a ošetrenie pleti, úpravu a farbenie obočia, masáž tváre, krku a dekoltu, denné, večerné a svadobné líčenie, manikúru, masáž rúk, nechtový dizajn, depiláciu, rôzne druhy masiek a pod. Naším cieľom je získať čo najviac spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám budú opäť vracať.

Čo je úlohou kozmetického salónu?
Chceme zlepšiť úroveň odborného výcviku, absolventky budú lepšie pripravené pre výkon svojho budúceho povolania a pre trh práce. Na druhej strane my ako škola získame prostriedky, ktoré použijeme na zakúpenie nových prístrojov a zariadení do kozmetického salónu. Ako prvé plánujeme zakúpiť žehličku na vrásky, čím určite oslovíme mnohé dámy v zrelom veku.

Zodpovednou vedúcou je Mgr. Monika Harvanová.
Tešíme sa na stretnutie s novými zákazníkmi.ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.