14. FEBRUÁR SVIATOK sv. VALETÍNA
          na SOŠ obchodu a služieb v Humennom

V deň, keď sa obchody začnú hmýriť červenými srdiečkami a darčekmi pre zamilovaných, je tu 14. február, Sviatok sv. Valentína. V tento deň si vyznávame lásku častejšie a intenzívnejšie ako inokedy. Túlime sa k sebe bližšie a obdarúvame sa nielen malými darčekmi, ale aj bozkami, pohladeniami a nežnými osloveniami.

Každý z nás si praje, aby bol milovaný a šťastný. Šťastie sa neraz ukrýva i v tých najmenších daroch. Keď sa v našom srdci usadí najväčšia bolesť a máme priateľa, ktorý nás podrží. Je to ako svetielko, ktoré ožiari aj ten najtmavší kút. Každý chce prežiť skutočnú nenapodobiteľnú lásku, pri ktorej strácame dych, podlamujú sa nám kolená a úplne sa rozplývame pri milovanom človeku.

Aj žiaci SOŠ obchodu a služieb v Humennom z odboru spoločné stravovanie si pripomenuli tento sviatok výstavkou prekrásnych slávnostných tabúľ a múčnikov pod vedením majsteriek odbornej výchovy. Študenti využili svoje estetické cítenie, nápaditosť a zručnosť. Prejavilo sa to na výsledkoch ich prác, ktoré mali mnoho obdivovateľov z radov zamestnancov školy, žiakov i verejnosti.

Vitajte na stránke Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Humennom.