Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

VÍŤAZNÝ VII. ROČNÍK
            Rolandov Hrebeň ´09

       V Bardejove sa 11. decembra 2009 v športovej hale stretli študentské kadernícke a vizážistické talenty, aby si zmerali svoje schopnosti na Otvorených majstrovstvách Slovenska, pod názvom Rolandov hrebeň a Golden Rose. Otvorené majstrovstvá Slovenska kaderníkov a vizážistov majú z roka na rok bohatšie zastúpenie. Inak tomu nebolo ani teraz, keď sa do súťaží prihlásilo 160 študentov i dospelých od Humenného cez Prešov, Košice, Starú Ľubovňu, Poprad, Námestovo až po Bratislavu. Svoj talent a zručnosť predviedli aj poľskí študenti z Katowic. V kaderníckych kategóriách si začínajúci vlasoví stylisti museli poradiť s extravagantným účesom „Kráľovná a kráľ diskotéky“, večerným účesom „Ples v opere“ a so svadobným účesom „Nevesta, akú ešte svet nevidel“. Osobitnou kategóriou bol denný manažérsky účes „Takto do práce“ ako aj technická kategória „Kreatívny účes na figuríne“. V dekoratívnej kozmetike upútali témy „Filmové líčenie v štýle televíznej tanečnej súťaže STAR DANCE“ a večerné líčenie na „Londýnsku SOHO Party“. Pri všetkých kreáciách museli študenti i dospelí dodržať presne stanovené podmienky a časové limity, na ktoré dohliadala medzinárodná porota zložená z odborníkov od východu Slovenska až po Prahu. Celodenná súťaž priniesla všetkým návštevníkom, vďaka šikovným súťažiacim a najmä oceneným, najnovšie trendy účesovej tvorby i make-upu a ponúkla bohatý umelecký zážitok a tiež priestor pre vlastné inšpirácie. Svoje zastúpenie tam mali aj študenti a majsterky odborného výcviku zo SOŠ v Humennom, ktorí získali víťazstvo vo viacerých kategóriách:

Machalová Dominika I.NV, nadstavbové štúdium – 1.miesto v disciplíne extravagantný večerný účes z dlhých vlasov „Ples v opere“; Sliviak Erik II.DS – 2.miesto v disciplíne diskotékový účes v štýle atraktívnej mladej módy „Kráľ diskotéky“; Miroslava Kováčová, majsterka OV – 1.miesto v disciplíne filmové líčenie „Televízna tanečná show STAR DANCE“.

Vedenie školy sa chce úspešným reprezentantom aj touto cestou úprimne poďakovať a zároveň dúfa, že aj o rok sa nám podarí obhájiť získané popredné miesta v Bardejove.ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.