Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

ŠKOLENIE TIGI
         Hair in motion show

       Dňa 10.októbra 2011 sa v priestoroch štvorhviezdičkového hotela Bonbón v Bratislave konala HAIR IN MOTION kadernícka SHOW, na ktorej sa zúčastnili majsterky odbornej výchovy odboru kaderník (Bc. Bujačková, Bc. Kakošová, Stanková). Prestížnu značku TIGI prezentovali svetovo uznávaní stylisti NICK IRWIN – (TIGI európsky kreatívny riaditeľ ) z Dublinu a AKOS BODI (TIGI európsky riaditeľ pre vzdelávanie) z Maďarska. Predvádzané strihy a modely boli určené pre mládež, nenáročné na konečnú úpravu a zapadali a ladili s dnešným trendom a štýlom mladých ľudí.

Počas kaderníckej show okrem strihov a úpravy vlasov školitelia predstavili nové rady stylingových prípravkov, ktoré sa uvádzajú na trh ako absolútne novinky pre trendový styling.

Hair in motion show bola na vysokej profesionálnej úrovni. Túto show navštívili aj popredné slovenské celebrity.ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.