Srdečne Vás vítame na stránkach našej školy!                                                                      Dnes je

Mikulášska show
          na Strednej odbornej škole v Humennom

       Dňa 6. decembra 2012 sa na Strednej odbornej škole v Humennom uskutočnila Mikulášska show, ktorej cieľom bolo navodiť študentom a zamestnancom školy pokojnú atmosféru blížiacich sa Vianoc a zároveň si navzájom prezentovať svoje zručnosti a kreativitu. Mikulášska show prebiehala od 9:00 hod. do 13:00 hod. a pozostávala zo súťaží a sprievodného programu plného aktivít v predvianočnom duchu.

Študenti odborov kaderníčka a kozmetička - vizážistka súťažili o putovný Pohár riaditeľky školy. V trojčlenných tímoch preukázali svoje zručnosti v tvorbe účesu a líčení na tému Snehová kráľovná. Študenti odboru cukrár pripravovali a zdobili perníky. Odbor hostinský sa predviedol vianočným stolovaním, barmanskou show a zároveň súťažou o najkrajšiu vianočnú ikebanu. Študenti odboru stolár zhotovili počas akcie vianočné megahviezdy. Celé dopoludnie ich povzbudzovali aj žiaci iných odborov, ktorí využili študentský servis, kde im ich spolužiaci kulmovali, česali vlasy a lakovali nechty. Atmosféru dotváral aj kultúrny program, dramatické vystúpenie Popoluška, spev kolied a neodmysliteľná dvojica sviatkov tohto obdobia anjel a čert.

Na poludnie prebehlo vyhodnotenie súťaží, kde porota oznámila víťazné tímy. V prezentácii výsledného modelu súťaže Snehová kráľovná zvíťazil tím Anna Petrovčinová – kozmetik IV.D a Martina Diničová – kaderník II.L. Najkrajšiu vianočnú ikebanu zhotovil Michal Karchňák II.B, a s perníkovou chalúpkou zvíťazila cukrárka Dominika Kohútová II.A.
V závere podujatia nechýbali vinše, žiaci a zamestnanci školy si navzájom popriali pekné Vianočné sviatky. Mikulášska show bola príjemným spestrením predvianočného obdobia.


ŠKOLSKÝ ROK
 
Vitajte na stránke Strednej odbornej školy v Humennom.
Humenné je prosperujúce mesto s 35 000 obyvateľmi. Naša škola láka mnoho mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o umenie v rôznych formách, či už ako kreatívny kaderník alebo drevár. Nový vzhľad a zmodernizovaný areál tiež pomáha v akom-takom oddychu pre našich žiakov. Taktiež sa snažíme ísť s dobou a poskytovať naším študentom tú najlepšiu prax na odbornom výcviku. Pre viac informácií si prezrite našú celú webovú stránku.

 
©2013 C-com,s.r.o. Všetky práva vyhradené,
Autor stránky je C-com,s.r.o., o graficky design sa stará C-com,s.r.o.
Stránky sú aktualizované pre Mozilla Firefox 5.0, Google Chrome, Internet Explorer 9.0, s rozlíšením 1280x800 a viac.